Soyak inşaat imzası ile İstanbul Avrupa yakası Bahçeşehir’de konumlandırılan Soyak Konforia projesinde peşinatsız, ara ödemesiz konut sahibi olma imkanı sağlanıyor. Projede kalan son 80 daire de satışa sunuldu.

271 konuttan meydana gelen Soyak Konforia projesinde 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut tiplerinde daireler yatırımcılara sunuluyor. Modern ve lüks yaşamın Bahçeşehir’deki yeni adresi olmaya hazır durumda olan projede uygun fiyatlar görülüyor. Öte yandan projede anahtar teslimleri hemen yapılıyor.

KANAL İSTANBUL’A KOMŞU PROJE

Kanal İstanbul projesinin güzergahında yer alan Soyak Konforia projesi, bu özelliği ile gayrimenkul yatırımcılarının da ilgisini çekiyor. Proje aynı zamanda 3. Köprü bağlantı yoluna da yakın bir noktada yer alıyor.

Bahçeşehir bölgesinde faaliyet gösteren gayrimenkul uzmanları, Soyak Konforia projesinin anahtar tesliminden sonra prim yapabileceği düşüncesindeler. Projede aynı zamanda kiraların bin 500 TL ile 2 bin TL arasında olması öngörülüyor.

2 blok halinde oluşturulan Soyak Konforia projesinde yatırımcılara kaliteli bir yaşam alanı sunmak adına çok sayıda sosyal olanak da sağlanıyor. نگهبانی 24 ساعته ve otopark imkanının yer aldığı projede; spor salonu, çocuk oyun alanı, sosyal tesis alanı, yeşil alan, yürüyüş parkuru gibi imkanlar bulunuyor.