KİPTAŞ tarafından İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Bahçeşehir’de hayata geçirilen KİPTAŞ Vaditepe projesinde konut satışları sürüyor. Projede kalan son konutlar için başlatılan yeni kampanya ile yatırımcılara 60 ay 0 faiz imkanı tanınıyor.

4 etaptan oluşan KİPTAŞ Vaditepe projesinde çok sayıda vatandaş uygun fiyatlarla konut sahibi oldu. Başlatılan yeni kampanyada yatırımcılar 2+1’den 5+2 konut tipine kadar geniş bir yelpazede konut seçimi yapabiliyorlar. Öte yandan projede 25 bin metrekarelik ticari alan da hayata geçirilmiş durumda.

Yüzde 5 peşinatla konut sahibi olmanın mümkün olduğu KİPTAŞ Vaditepe projesinde başlatılan 60 ay 0 faiz kampanyası ile projede kalan son konutların da satılması bekleniyor. Bahçeşehir bölgesinde dışa kapalı yaşam merkezi konseptinin benimsendiği projede, yaşam alanında yatırımcıların her türlü isteğine yanıt bulacak olanaklar sağlanıyor.

Uygun konut fiyatları kaliteli bir yaşam vadeden KİPTAŞ Vaditepe projesinde birbirinden farklı amaca hizmet edecek sosyal donatılar bulunuyor. نگهبانی 24 ساعته ve otopark imkanının yer aldığı projede; kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, çocuk oyun alanı, yeşil alan, yürüyüş parkuru gibi çok sayıda olanak bulunuyor.