ما بهترین فرصت های اجاره و خرید املاک و مستغلات را ارائه می دهیم.

پیشنهاد های ما را با توجه به بودجه خود بررسی کنید . ما با تجربه بیش از 700 فراردا در سال گذشته امنیت معامله شما را تضمین میکنیم.

Loading...

دریافت اقامت ترکیه با کمترین هزینه و بیشترین خدمات

کارشناسان "مولانا توریست" در تمام مراحل احذ اقامت کشور ترکیه صادقانه در کنار شما خواهند بود. برای دیافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

پکیج طلایی خدمات اقامتی قیمت: 2000 لیر

2 روز اقامت در هتل آپارتمان - ترانسفر فرودگاهی - مشاوره، ترانسفر و همراهی برای اجاره یا خرید آپارتمان - اخذ بیمه درمانی یکساله - ثبت اجاره نامه در اداره ثبت - دریافت کد مالیاتی از اداره ورگی - همراهی در سفارت ایران برای ترجمه مدارک - اخذ راندوو و تشکیل پرونده - ترانسفر برای خرید وسایل منزل - همراهی و ترانسفر برای امور اداری برق - گاز و ... - در تمامی مراحل با شما هستیم.

پکیج نقره ای خدمات اقامتی قیمت: 1500 لیر

مشاوره، ترانسفر و همراهی برای اجاره یا خرید آپارتمان - اخذ بیمه درمانی یکساله - ثبت اجاره نامه در اداره نوتر - دریافت کد مالیاتی از اداره ورگی - همراهی در سفارت ایران برای ترجمه مدارک - اخذ راندوو و تشکیل پرونده - ترانسفر برای خرید وسایل منزل - همراهی و ترانسفر برای امور اداری برق - گاز و ... - در تمامی مراحل با شما هستیم.

پکیج برنزی خدمات اقامتی قیمت: 750 لیر

مشاوره و همراهی در اجاره یا خرید آپارتمان - اخذ بیمه درمانی یکساله - ثبت اجاره نامه در اداره ثبت - دریافت کد مالیاتی از اداره ورگی - همراهی در سفارت ایران برای ترجمه مدارک - اخذ راندوو و تشکیل پرونده - مشاوره در خرید وسایل منزل - مشاوره برای امور اداری برق - گاز و ... - در تمامی مراحل با شما هستیم.

آخرین اخبار ملکی و مهاجرتی ترکیه

ما با آخرین اخبار ملکی و مهاجرتی کشور ترکیه در کنار شما هستیم.